Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice B – SK Březůvky 3:2 (2:0)

FK Luhačovice B – SK Březůvky 3:2 (2:0)

11159978_891195400969875_974533291105590894_n

Béčko po vydřené výhře na půdě Šanova přivítalo Březůvky. Domácí šli do vedení již po dvou minutách hry. Středopolař Jelínek napřáhl ze vzdálenosti dvaceti metrů a jeho nepříliš prudká rána skončila za zády Ševečka 1:0. Domácí rychlá branka ukolébala a v první půlhodině byly lepší Březůvky. Po čtvrthodině hry se po standartní situaci zavěsil do vzduchu Kamenčák a jeho hlavička skončila jen těsně mimo. Hosté si vytvořili pár závarů v pokutovém území, ale co nezvládla obrana domácích, to pochytal Kořenek. Rezerva Luhačovic si začala vytvářet šance až v poslední čtvrthodince první půle. Nejprve prošel po pravé straně Ševčík, v pokutovém území našel Šerého, ale jeho pokus zblokoval Mikel. Luhačovice se dočkaly uklidňující branky v 37. minutě. Po faulu na Zmeškala odpískal rozhodčí Hrbáček volný přímý kop. Míč si postavil Honza Jelínek a ranou na stranu brankáře rozvlnil síť podruhé. Do druhé půle nastoupili hosté aktivně a především nákopy za obranu se snažili zaměstnat obranu domácích. V 55. minutě se Březůvky dočkaly snižující branky. Špatně odvrácený rohový kop si zpracoval Mikel, vrátil míč do pokutového území, kde si jej zpracoval Lakomý, jeho tutovku ještě s vypětím všech sil zlikvidoval Kořenek, ale odražený míč doputoval k nohám Kamenčáka, pro kterého nebyl problém uklidit míč do prázdné brány 2:1. Domácí tato branka nabudila k většímu tlaku a ten vygradoval v 68. minutě. Nákop za obranu si zpracoval Ďurďa obešel Ševečka a nahrál před prázdnou branku Slezákovi, který míč uklidil do prázdné brány 3:1. Pro domácí přišla komplikace v 71. minutě, a to když Ševčík najel nesmyslně do Ševečka, který držel míč a vykoledoval si druhou žlutou kartu a následně červenou a putoval pod sprchy. Hosté se snažili s utkáním ještě něco udělat, ale obrana domácích tlaku odolávala až do 84. minuty. Po pádu Kamenčáka v pokutovém území nařídil rozhodčí Hrbáček pokutový kop, který s přehledem proměnil Mikel. V nervózním závěru si ještě za urážku rozhodčího vykoledoval červenou kartu Kamenčák. Béčko Luhačovic tak zaznamenalo čtvrtou výhru v řadě.

Branky: Jelínek 2x, Slezák – Kamenčák, Mikel (p)

ČK: Ševčík – Kamenčák st.