KAM ZA SPORTEM

Sportovní hala Radostova
Sportovní centrum Radostova nabízí sportovním klubům a oddílům možnost soustředění ve špičkovém zařízení s vynikajícími tréninkovými podmínkami, se stravováním, ubytováním, rehabilitací a relaxací. Celý areál je vhodný pro pořádání tanečních škol, kurzů aerobiku, gymnastických soustředění atd.

Sportovní areál GOLF Luhačovice
Sportovní areál zahrnuje minigolf, 3 tenisové kurty s povrchem umělé trávy, multifunkční hřiště, volejbal, nohejbal, basketbal, kuželky či stolní tenis.

Pirátská zátoka luhačovice
Dětské lanové centrum Pirátská zátoka se nachází poblíž Luhačovic v areálu Pozlovické přehrady. Lanové překážky jsou určené pro děti od 3 do 12 let. Strávíte zde nádherné chvíle z celou rodinou.

Městská plovárna luhačovice
Městská plovárna Luhačovice nabízí 25 m dlouhý bazén se čtyřmi dráhami, zážitkový bazén se skákacím zálivem, chrliči, masážními tryskami,lehátky, bublery a opravdu divokou řekou.

Koupaliště DUHA Pozlovice
Letní koupaliště Duha u Luhačovické přehrady v Pozlovicích nabízí příležitost pro koupání, vodní radovánky, relaxaci a odpočinek pro všechny generace.

Aquapark Delfín Uherský Brod
Aquapark Delfín nabízí plavecký bazén, zábavný bazén, 91 m dlouhý tobogán, whirpool, parní lázeň, saunu,  mokrý bar a v létě prostornou terasu s lehátky využívanou ke slunění.

Motokáry Zlín
Adrenalin a spousta zábavy si užijete na kryté motokárové dráze ve 123.budově areálu Svit Zlín.

Laser Aréna Zlín
Pokud máte rádi adrenalin, sportovní vyžití nebo akční hry, tak rozhodně navštivte s přáteli nebo rodinou Laser Arénu Zlín.

Lanové centrum CVAK Zlín
Lanové centrum CVAK nabízí především nízké lanové překážky,kde zábavnou formou prověříte vaše motorické a kooperační schopnosti.

Dětský zábavní park Galaxie Zlín
Galaxie Zlín je jedinečný zábavní park, kde se  na ploše 2500 m2 nachází spousta atrakcí, které nabízejí nezapomenutelné zážitky nejen pro vaše děti, ale také celou rodinu.

Aquapark Uherské Hradiště
Aquapark Uherské Hradiště je skvělé místo pro vodní radovánky, plavání a relaxaci. Najdete zde atraktivní tobogány, plavecké a zábavní bazény, vyhřívaný bazén pod širým nebem, wellness centrum a kvalitní restaurační zázemí.