Home » ZPRÁVY » KRIMI » Během čtyř dnů skončila třikrát na záchytce

Během čtyř dnů skončila třikrát na záchytce

Dvaačtyřicetiletá žena z obce poblíž Luhačovic skončila během pouhých čtyř dnů hned třikrát v Psychiatrické nemocnici v Kroměříži pro svou podnapilost, díky které nebyla schopná ovládat své chování a navíc jí hrozilo umrznutí.

Poprvé to bylo ve čtvrtek. Třiačtyřicetiletý muž ze stejné obce jako žena oznámil před půl desátou večer na linku tísňového volání policie, že před jeho domem sedí silně podnapilá žena, kterou dobře zná. Měl strach, že umrzne. Policisté přivolali lékaře, který rozhodl o převozu ženy do psychiatrické nemocnice. Dechová zkouška u ní ukázala více než tři promile alkoholu.

Stejná žena, stejný čas, jen data a místa se změnila. V sobotu v deset hodin večer zavolal na linku tísňového volání policie barman, že žena leží před jedním z nočních podniků v Luhačovicích, v neděli ve stejný čas zase seděla před prodejnou potravin v jiné obci na Zlínsku. Ve všech případech nadýchala kolem tří promile alkoholu a vzhledem k venkovním teplotám jí hrozilo umrznutí. Do psychiatrické nemocnice ji třikrát po sobě převezli po rozhodnutí lékaře policisté z pohotovostního a eskortního oddělení.

IMG_20150506_152015-600x400

nprap. Monika Kozumplíková

 

,
F