Home » ZPRÁVY » HZS » Dopravní nehoda dvou osobních aut a nákladního vozidla u Luhačovic

Dopravní nehoda dvou osobních aut a nákladního vozidla u Luhačovic

Profesionální hasiči zasahovali v pondělí 13. 3. 2017 od 18.29 hodin na místě dopravní nehody dvou osobních aut a nákladního vozidla u Luhačovic na Zlínsku.

K události došlo na hlavní komunikaci z Luhačovic směrem na Dolní Lhotu, na rovince nad vodní nádrží Luhačovice. Po kolizi skončilo osobní vozidlo Škoda Superb mimo komunikaci, druhé vozidlo Škoda Felicia zůstalo stát u krajnice. Třetím vozidlem, které z nehody vyvázlo bez  vážnějšího poškození, byla nákladní souprava převážející dřevo.

Do příjezdu zdravotnické záchranné služby poskytovali profesionální hasiči z Luhačovic předlékařskou pomoc řidiči vozidla Škoda Felicia, který si stěžoval na problémy se srdcem a jehož zdravotní stav se rychle zhoršoval. V péči záchranářů skončil i řidič druhého osobního vozidla. Oba řidiči pak byli převezeni k dalšímu ošetření do nemocnice.

Hasiči také zajistili místo nehody a provedli nezbytná protipožární opatření. Po zadokumentování nehody policisty hasiči odklidili vraky osobních vozidel mimo komunikaci a uklidili vozovku.

13.317 (1)

13.317 (2)

por. Bc. Libor Netopil
tiskový mluvčí HZS Zlínského kraje
Foto: HZS Zlínského kraje

 

, ,
F