Home » ZPRÁVY » LÁZNĚ LUHAČOVICE » Velikonoce jsou nejatraktivnější při odpočinku v lázních

Velikonoce jsou nejatraktivnější při odpočinku v lázních

Akciová společnost Lázně Luhačovice zaznamenala v předchozích letech úspěch se svými velikonočními kulinářskými specialitami. I tentokrát připravují na velikonoční neděli sváteční brunch formou bufetu s neomezenou konzumací velikonočních a regionálních jídel. Najdete zde například tradiční velikonoční nádivku, beránka či mazanec. Nebude chybět ani welcome drink, slivovice nebo hruškovice. Přitom vám zahraje cimbálovka a program oživí i malování a prodej kraslic. Lázně Luhačovice, a. s., vám ve své vlajkové lodi ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu, připravily pobyty přizpůsobené tomuto období – jsou jimi Velikonoce v Alexandrii a Velikonoční wellness. Oba nabízejí příjemné lázeňské procedury i hodování s tradičními velikonočními pokrmy. Navíc malebné prostředí největších moravských lázní je charakteristické půvabnými stavbami nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Jurkoviče.

Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice k tomu poznamenává: „Zažijte nezapomenutelný pobyt právě u nás v ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu. Pobytový balíček Velikonoce v Alexandrii je v nabídce ve dvou variantách, na 8 nocí nebo na 4 noci. Balíček služeb na 8 nocí v termínu 20. 3. – 28. 3. 2016 v ceně od 14 995 Kč zahrnuje 8x ubytování s polopenzí, jedno velikonoční hodování, šálek kávy s domácím moučníkem, velikonoční výslužku, bublinkovou koupel s vonnou přísadou, hřejivý obklad zad, wellness masáž dle vlastního výběru, spa rituál obličeje pro dámy nebo celkovou masáž pro pány, orientální rituál Rasul pro pár, 2x anticelulitidní masáž pro dámu nebo 1x masáž nohou pro pána. Balíček služeb na 4 noci v termínu 24. 3. – 28. 3. 2016 v ceně od 9 955 Kč zahrnuje 4x ubytování s polopenzí, jedno velikonoční hodování, šálek kávy s domácím moučníkem, velikonoční výslužku, hydromasážní koupel se světelnou terapií, hřejivý obklad zad, masáž dle vlastního výběru, masáž obličeje a dekoltu pro dámy, nebo indickou antistresovou masáž hlavy pro pány. Při obou pobytech je v ceně pitná kúra, volný vstup do wellness a fitness centra, půjčení županu a wi-fi zdarma.“

V nabídce Lázní Luhačovice je také balíček Velikonoční wellness v termínu 28. 3. – 31. 3. 2016 v ceně 5 091 Kč v pokoji kategorie Lux. V nabídce jsou už jen dvoulůžkové pokoje, jednolůžkové jsou vyprodány. Pobyt v ceně zahrnuje 3x ubytování s polopenzí formou bufetu, masáž éterickým olejem dle vlastního výběru, hřejivý obklad zad, volný vstup do wellness a fitness centra, zapůjčení županu a wi-fi zdarma.

tz11316

tz.
Foto: Lázně Luhačovice

 

, ,
F