Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice B – Tichov 6:0 (1:0)

FK Luhačovice B – Tichov 6:0 (1:0)

Po vydřeném vítězství na půdě Poteče čekal Luhačovskou rezervu nováček soutěže z Tichova. Domácí soupeře přehrávali od první minuty a bylo otázkou času, kdy přijdou šance. Tu první a hned obrovskou si vypracoval kapitán Slezák, ale tváří v tvář brankáři hostů zamířil těsně vedle pravé tyče. V 25. minutě si navedl míč na střed Jelínek a jeho technická střela orazítkovala tyč brány Tichova. Minutu na to se do jediné šance první půle dostali hosté, ale brankář Kořenek domácí podržel. V 33. minutě si na centr za obranu naběhl Pešek a přehodil vyběhnutého Maniše 1:0. Do druhé půle vstoupili domácí aktivně a již po minutě hry se mohl prosadit Zmeškal, ale zcela sám v pokutovém území zamířil nad bránu Maniše. Odměnou za aktivitu byla ovšem druhá branka v síti Tichova již po čtyřech minutách hry. Na levé straně vybojoval míč Knot a jeho nepovedený centr zapadl přesně za zadní tyč 2:0. Luhačovská rezerva svého soupeře do ničeho nepouštěla a vypracovávala si spoustu šancí. V 69. minutě se protáhl po levé straně Knot, navedl si míč na střed a střelou k tyči nedal Manišovi šanci 3:0. V 82. minutě se zblízka prosadil dorážející Šerý 4:0. V 87. minutě doputoval míč k zcela volnému Coufalíkovi, který nezaváhal 5:0. Tři minuty na to propadl střílený centr znovu na Coufalíka a ten střelou z bezprostřední blízkosti stanovil účet zápasu na 6:0 pro domácí.

Branky: Pešek, Knot 2x, Šerý, Coufalík M. 2x