Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice B – SK Březůvky 4:0

FK Luhačovice B – SK Březůvky 4:0

Domácí po prohře v Poteči čekal 6. 6. 2015 další soupeř ze samotné špičky tabulky a to Březůvky.
Jako první mohli jít do vedení hosté. Ve 12. minutě se ocitl sám před prázdnou brankou Lakomý, ale míč se mu k jeho smůle zamotal mezi nohama a nasměroval jej těsně vedle opuštěné branky. V prvních patnácti minutách byly Březůvky lepším týmem a další ranou těsně nad branku Kořenka se prezentoval Mikel. Po šancích Březůvek začali domácí postupně přebírat taktovku utkání. V 23. minutě se do velké šance dostal domácí Knot, ale jeho střelu vytěsnil výborným zákrokem Ševeček na roh. Po půl hodině hry se ve středu pole uvolnil Bartoš a jeho pěkná rána levou nohou skončila opět na rukavici Ševečka. V 34. minutě prostrčil míč mezi beky Suchý a Svoboda se tváří v tvář brankáři nemýlil 1:0!. Do konce první půle mohl ještě skórovat Bartoš, ale jeho střelu opět zneškodnil výborně chytající Ševeček.
Do druhého poločasu nastoupili domácí aktivně a již po třech minutách se dočkali druhé branky. Po právě straně se uvolnil Suchý a jeho střílený centr si našel Ďurďa a uklidil jej do sítě 2:0. Domácí pak naprosto ovládli hru a bylo jen otázkou času, kdy přijdou další branky. V 68. minutě Suchý přiťukl míč na hranici pokutového území Liškovi a jeho střela do protipohybu brankáře skončila v síti 3:0. V 82. minutě vyrazil Ševeček střelu Slezáka tak nešťastně, že se odrazila od jednoho z bránících hráčů do branky 4:0. V samotném závěru mohl dokonat nepopulárního bůra Ďurďa, ale jeho střelu zastavila spojnice břevna a tyče. Domácí tak po výhře můžou dále snít o postupu do okresního přeboru.

Branky: Svoboda, Ďurďa, Liška, Slezák

Sestava domácí: Kořenek – Zámorský, Červenka, Mejzlík, Knot – Svoboda, Bartoš, Liška, Ďurďa – Slezák, Suchý

Sestava hosté: Ševeček – Slovák, Gregor, Kamenčák, Krajča, Horňáček, Lakomý, Mikel, Vyoral, Mlček, Řehák

Autor: Martin Coufalík