Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice – SFK ELKO Holešov

FK Luhačovice – SFK ELKO Holešov

Oba týmy se prezentovali kombinační hrou, hrál se atraktivní fotbal.

V první půli jsme byli nebezpečnější, v úvodu unikl Bernátek, ovšem Janalík jeho pokus kryl. Ve 20. Minutě brejkovou situaci 3 na 2 řešil Červenka David individuálně, v pokutovém území ho zablokoval stoper hostů. O pár minut později unikl po levém křídle Polách, střelou z úhlu těsně minul. Ve 43. minutě jsme se konečně prosadili gólově. Liška po vybojovaném míči v pokutovém území byl nekompromisní. (1:0) Holešov troskotal na naší zatím pozorné obraně, největší příležitost měli v závěru půle. Únik útočníka v poslední chvíli zastavil Kořenek.

Druhá půle byla spíše v režii hostů. Od začátku se tlačili do útoku. První hrozba přišla ve 47. minutě, střela šla těsně vedle. Tlak hostů vyústil ve standartní situace a ty jsme nezvládli. 55. minuta a nikým nehlídaný hráč na zadní tyči pohodlně skóroval. (1:1) Poté se hra vyrovnala. Přišla naše 100% příležitost, po zpětném míči do vápna se ocitl Coufalík sám na penaltě, ale střela šla přímo do náruče Janalíka. Hosté udeřili z druhé standardky, Kuchař vytáhl střelu na tyč. Pešek nepokryl dobíhajícího hráče, ten už měl jedoduchý úkol. (1:2) v 73. minutě jsme sahali po vyrovnání, kapitán Červenka v pádu mířil nad. Ze závěrečného tlaku jsme na vyrovnání již nedosáhli.

Branka: Liška

Sestava: Kuchař, Pešek (72. Popelka), Coufalík (82. Bartek), Kořenek, Zámorský, Liška, Červenka O., Červenka B., Polách, Červenka D. (68. Ševčík), Bernátek

Hodnocení trenéra: „Bylo to nadstandartní krajské utkání. Bohužel u nás se opakuje stejná písnička. První poločas hrajeme velmi dobře, vypracované šance nedotáhneme do konce a v druhé půli přijde trest. Nedokážeme udržet koncentraci po celé utkání. Obranná nezodpovědnost hráčů mě zaráží. Spoléhat se na něco nebo někoho vedle sebe se nevyplácí, to si musí hráči uvědomit. Soupeř nás zásadně nepřehrál, porazili jsme se sami!“