Home » ZPRÁVY » KRIMI » Senior přišel o 50 tisíc korun

Senior přišel o 50 tisíc korun

O padesát tisíc připravili 1. září v 16.00 hodin čtyři neznámí pachatelé jednaosmdesátiletého seniora z Luhačovic u místního nákupního střediska. Zastavili svým vozidlem za jeho zaparkovaným vozem, zabránili mu tím v odjezdu a vhazovali mu do auta různé předměty, o které ale neměl zájem. Po každém vhozeném předmětu trvali na tom, aby jim za něj muž zaplatil. Muž ze strachu postupně vytahoval z kapsy jednotlivé bankovky, které předtím vybral na poště. Jakmile měl prázdnou kapsu, muži z místa odjeli. Seniorovi zůstalo po jejich odjezdu v autě několik parfémů, hodinek, nářadí a elektronika.

Kriminalisté tento případ prověřují jako podezření ze spáchání trestného činu loupež, za což hrozí pachatelům v případě jejich vypátrání trest odnětí svobody až na 12 let.

V této souvislosti pátráme po muži na videozáznamu. Pokud ho poznáváte nebo víte, kde by mohl být, volejte na linku tísňového volání policie.

Podobných krádeží mohou mít stejní pachatelé na svědomí víc. Pokud by se vám stala podobná situace, určitě za věci, které nechcete, neplaťte. S největší pravděpodobností se v těchto případech jedná o kradené zboží. V případě potřeby volejte na linku 158 !

tz.
por. Bc. Monika Kozumplíková

, ,
F