Home » ZPRÁVY » LÁZNĚ LUHAČOVICE » Luhačovický lázeňský hotel Niva bude znovu otevřen, má nového majitele

Luhačovický lázeňský hotel Niva bude znovu otevřen, má nového majitele

Skupina ROYAL SPA podepsala kupní smlouvu na převzetí lázeňského hotelu Niva v Luhačovicích, který byl do loňského roku jedním ze čtyř poskytovatelů lázeňské léčebně rehabilitační péče v Luhačovicích. V listopadu loňského roku ale původní majitelé jeho činnost ukončili, hotel byl uzavřen a nabídnut k prodeji.

Samotné převzetí hotelu Niva skupinou ROYAL SPA proběhne po dokončení transakce v průběhu června. Následně bude zařazen do společnosti Lázeňských hotelů Miramare Luhačovice, které již provozují v Luhačovicích lázeňský komplex Miramare a Antoaneta. Celková kapacita ROYAL SPA v Luhačovicích tak přesáhne 400 lůžek.

Záměrem nových majitelů je znovuotevřít lázeňský hotel Niva ještě do zahájení hlavní letní sezony, tzn. nejpozději do konce června.

„Jsme velmi rádi, že se nám podařilo dokončit podpisem tuto akvizici, na které jsme pracovali poslední čtyři měsíce. Na jednu stranu je to pro nás radost a hrdost, že naše luhačovické působení v lázeňském oboru, které začalo právě zde před 27 lety, dál pokračuje a rozvíjí se, na druhou stranu je to také velký závazek a náročný úkol expandovat a rozšiřovat své působení v této mimořádně náročné a složité době. Budeme se snažit navázat v hotelu Niva na všechno dobré a co nejrychleji připravit a zajistit našim klientům standard, na který jsou v lázeňských hotelech skupiny ROYAL SPA zvyklí,“ komentoval akvizici generální ředitel lázeňské skupiny Royal Spa Martin Plachý.

Lázeňský hotel Niva, který se nachází na pomezí Luhačovic a Pozlovic nad Luhačovickou přehradou, disponuje zhruba 60 pokoji, několika vnitřními i venkovním bazénem, velkým wellness centrem vybaveným 6 různými saunami a dalším léčebným zázemím. Výjimečné jsou zde i úžasné výhledy na Luhačovickou přehradu a okolní valašské vrchy týčící se do nadmořské výšky až 700 n. m. 

ROYAL SPA, lázeňské hotely a resorty je řetězec lázeňských a wellness hotelů, který působí na území České republiky již déle než dvacet pět let. V současnosti ho tvoří šest lázeňských komplexů a jeden wellness hotel ve čtyřech významných lázeňských městech České republiky – v Luhačovicích, Mariánských Lázních, Velkých Losinách a Ostrožská Nové Vsi. Celková kapacita dosahuje téměř 1000 lůžek. Hotely ROYAL SPA zajišťují jak klasickou lázeňskou léčbu, tak nabízejí i různé druhy relaxačních a wellness pobytů. Do skupiny patří také Termální park Velké Losiny, který opakovaně patří mezi nejnavštěvovanější turistické atrakce Olomouckého kraje.

 

niva_06f

 

tz.

 

, , , , , ,
F