Home » ZPRÁVY » KRIMI » Při návštěvě hřbitovů si dávejte pozor na svoje věci

Při návštěvě hřbitovů si dávejte pozor na svoje věci

 

Vzhledem k tomu, že se blíží svátek Památka zesnulých, který připadá na 2. listopadu, na hřbitovy na Zlínsku se začnou sjíždět ve větším počtu příbuzní, aby uctili památku svých blízkých.

Kromě nich ovšem hřbitovy i blízká parkoviště každoročně navštěvují také lidé, kteří přijíždí za jiným účelem. Chtějí využít nepozornosti řidičů i ostatních návštěvníků a obohatit se. Proto v tomto týdnu vyrazí ke hřbitovům ve zvýšeném počtu také policisté, kteří budou dohlížet na zaparkovaná vozidla a procházet v okolí hřbitovů, zaměří se také na dopravu, protože v tomto období předpokládáme na silnicích zvýšený provoz. Kromě policistů z jednotlivých obvodních oddělení se budou opatření účastnit také kriminalisté v civilním oděvu.

 

Buďte na své věci opatrní. Nezapomeňte, že na sedadlech ve vozidle máte svoje věci uložené stejně jako např. ve výkladní skříni. Cenné věci proto ve vozidle rozhodně nenechávejte. Zloděje může přilákat jakékoli zavazadlo uložené na sedadle. Kromě toho, že můžete přijít o své věci, s největší pravděpodobností budete muset řešit také poškození vozidla.

Apelujeme také na dodržování vládních opatření v souvislosti se současnou epidemiologickou situací v naší zemi. Nezapomínejte, že i venku musíte nosit roušky, navíc je povoleno pobývat na veřejně přístupných místech nejvýše v počtu 2 osob s výjimkou členů domácnosti.

 

Luhačovice-oslavily-30.-výročí-obnovení-demokracie-16

tz.
por. Bc. Monika Kozumplíková

 

, , ,
F