Home » ZPRÁVY » KRIMI » Udělali si večírek a oheň na zahradě hospody

Udělali si večírek a oheň na zahradě hospody

Policisty z Luhačovic vyslal včera po jednadvacáté hodině operační důstojník do blízké obce, kde byla podle oznámení místních obyvatel v bývalé hospodě slyšet už druhý den hlasitá zábava, ač je v současné době na území našeho státu zakázán volný pohyb občanů.

Policisté vyrazili do malé obce poblíž Luhačovic. Z budovy bývalé hospody se skutečně ozývala hlasitá hudba doprovázená vulgaritami a smíchem. Na zahradě policisté zastihli tři mladé muže ve věku čtyřiadvacet, pětadvacet a sedmadvacet let, přičemž ani jeden z nich nebyl místní a nebyli v žádném příbuzenském vztahu. V přítomnosti policistů měli všichni tři nasazené roušky. Vysvětlili, že celý den v budově hostince uklízeli a večer si udělali oheň, opékali uzeniny a konzumovali různé druhy alkoholických nápojů.

Policisté muže poučili, že porušili nařízení o zákazu volného pohybu osob v České republice a vysvětlili jim, že akci mají neprodleně ukončit. Přestupek předali k dořešení pracovníkům přestupkového odboru příslušného úřadu. Mladí muži mohou ve správním řízení dostat několikatisícovou pokutu.

Porušení nařízeni vlády

tz.
por. Bc. Monika Kozumplíková
Foto: PČR

 

,
F