Home » ZPRÁVY » LÁZNĚ LUHAČOVICE » Lázně Luhačovice znovu uspěly na Velké ceně cestovního ruchu

Lázně Luhačovice znovu uspěly na Velké ceně cestovního ruchu

Lázně Luhačovice, a. s., byly i letos úspěšné v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2018/2019. V kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček získaly první místo za cyklus pobytů Za krásami Východní Moravy. Slavnostní předávání cen bylo ve čtvrtek 17. 1. 2019 v Brně. Soutěž je vyhlašována vydavatelstvím C.O.T. media a Veletrhy Brno v rámci veletrhů GO & Regiontour.

Cenu za Lázně Luhačovice, a. s., převzal výkonný ředitel Ing. Jiří Dědek, MBA, který řekl:

„V nabídkách naší společnosti se snažíme klást důraz nejen na tradiční procedury s využitím místního přírodního léčivého zdroje, ale i na poznávání okolí Luhačovic. Základem pobytu jsou služby odpovídající našemu osvědčenému produktu Top pro každý věk, který je rozšířený o seznámení s vybranými oblastmi Zlínského kraje. Letos se zaměříme na Zlín. Týdenní pobyt má název Zlínsko, jak ho neznáte. Je vypsán ve dvou konkrétních termínech a hosté mohou využít všechny naše kapacity od penzionů až po čtyřhvězdičkové hotely. Doprovodný program obsahuje prohlídku baťovské architektury ve Zlíně, Vizovice, Zoo Zlín, filmové ateliéry, ale i koncert v Kongresovém centru. V dalších letech budeme hostům představovat Valašsko, Slovácko a Kroměřížsko. Naší snahou bylo odlišit se od ostatních poskytovatelů na trhu, vzbudit zájem hostů o historii a současnost okolí Luhačovic a nepřímo podpořit cestovní ruch v regionu.“

„Měli bychom si více uvědomovat naše přednosti a výjimečnosti. A nejen to. Měli bychom hledat cesty, jak tento potenciál nabídnout a prodat. Chtěli bychom, aby naši hosté do Luhačovic přijížděli nejen za lázeňskými pobyty, ale aby také poznávali, objevovali a něco nového se dozvěděli. Na myšlenku většího propojení našich pobytů s atraktivními místy nás přivedl i zájem samotných hostů o výlety pořádané naší cestovní agenturou,“ konkretizoval J. Dědek.

Každý host akciové společnosti Lázně Luhačovice obdrží po příjezdu exkluzivní slevovou kartu, při jejímž předložení ušetří např. při objednání výletů a kulturních pořadů a může být využita i ve vybraných restauracích, obchodech či cukrárnách v Luhačovicích. Tato karta garantuje nejnižší ceny u vybraných služeb a propojuje poskytovatele služeb nejen v Luhačovicích, ale i ve Zlínském kraji. Produkt má finanční přínos nejen pro Lázně Luhačovice, a. s., ale také pro další subjekty cestovního ruchu v širokém okolí. Přínosem pro město Luhačovice je platba lázeňského poplatku, který přispívá k rozvoji celého lázeňského místa.

„Jsme přesvědčeni o tom, že když se budeme podílet na propagaci turisticky atraktivních míst, budou mít hosté více důvodů se do Zlínského kraje vracet,“ uzavřel J. Dědek.

lazně 18.1.19

tz.
Foto: Lázně Luhačovice

 

, ,
F