Home » ZPRÁVY » HZS » Tragická dopravní nehoda osobního vozu u Bojkovic

Tragická dopravní nehoda osobního vozu u Bojkovic

Ve středu večer došlo k tragické dopravní nehodě osobního vozu na silnici č. 496 mezi Bojkovice a Přečkovicemi v okresu Uherské Hradiště.

Dne 20. 9. 2017 v 18:17 hodin přijali hasiči zprávu o zaklíněném osobním autě ve stromu mezi Bojkovicemi a Přečkovicemi. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Luhačovice a jednotka dobrovolných hasičů z Bojkovic.

Průzkumem hasiči zjistili, že v havarovaném voze je zaklíněný řidič. Hasiči začali s poskytováním předlékařské pomoci. Zároveň provedli protipožární opatření. S hydraulickým vyprošťovacím zařízením začali odstraňovat části poškozeného vozu, aby mohli vyprostit zraněnou osobu. V průběhu záchranných prací přijela na místo nehody zdravotnická záchranná služba. Lékař hasičům sdělil, že řidič umřel.

Hasiči vyprostili tělo řidiče a stabilizovali vozidlo. Pomocí světla umístěného na teleskopickém stožáru v nástavbě zásahového vozu osvětlovali místo nehody pro potřeby Policie České republiky. Policie v místě nehody uzavřela oboustranně silnici na celou dobu vyšetřování.

Hasiči po příjezdu odtahové služby pomohli s naložení vozu. Následně uklidili silnici a vrátili se zpět na své základny.

20.9.17 (2)

20.9.17 (1)

nprap. Roman Žemlička
Foto: HZS Zlínského kraje

 

,
F