Home » ZPRÁVY » SPORT » Rožnov pod Radhoštěm – FK Luhačovice A 2:0

Rožnov pod Radhoštěm – FK Luhačovice A 2:0

Novou sezónu začalo áčko z Luhačovic prohrou na hřišti soupeře.

Zápas se nenesl ve vysokém tempu, počasí bylo vražedné a teplota na umělé trávě se ještě násobila. Oba týmy se spíše věnovali pozorné obraně a tak se zápas odehrával spíše ve středu pole. První šanci měli domácí po rohovém kopu. My jsme odpověděli ihned v zápětí stejnou mincí, ale před volným Ďurďou míč odvrátil domácí obránce. Ve 12. minutě Popelka nechal osamoceného střelce domácích, ten z velké blízky přestřelil. Další naši šanci měl kapitán Ondra Červenka. Dostal míč za obranu, ovšem nedokázal jej dostat včas pod kontrolu, aby kvalitně zakončil. Domácí po dalším rohu nastřelili břevno. Ovšem přímý kop ve 44. minutě jim přinesl vedení. Bartek na zadní tyči neuhlídal hlavičkujícího soupeře. V poslední minutě jsme mohli vyrovnat, Ďurďa se ocitl sám za obranou soupeře, ovšem zbrklou střelou netrefil branku. Druhý poločas byl spíše bojem. Hra končila u obou šestnáctek. Soupeř pozorně bránil. Střelou z voleje to zkoušel opět kapitán Červenka, ovšem střele chyběla razance. Největší naši šanci měl v 71. minutě Daňo, který se řítil ze strany sám na brankáře, ovšem ten jeho pokus zneškodnil. V závěru jsme všechny síly vrhli do útoku. Vytvořili jsme si několik závarů, ovšem nic zásadního. Soupeř v poslední minutě navýšil skóre na 2:0 po dobře zvládnuté brejkové situaci.

Sestava: Švec-Bartek, Suchý, Pešek, Popelka, Kryšpín, Liška, Červenka O., Ďurďa (60. Jelínek), Daňo (80. Michna), Bernátek

Hodnocení trenéra: „Nebyli jsme dostatečně konkurenceschopní. Ve předu jsme neudrželi míč, a tak jsme se museli soustředit více na bránění. Nemůžu klukům vytknout nasazení, odmakali zápas všichni. Ovšem chyběla nám kvalita. Bohužel zkušenější hráči se taky neukázali v dobrém světle a tak jsme na výhru pomýšlet snad ani nemohli. V příštích zápasech musíme ukázat daleko víc.“