Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice B porazil Bratřejov 3:0

FK Luhačovice B porazil Bratřejov 3:0

Domácí po výhře v minulém kole čekal další soupeř ze spodních pater tabulky a to Bratřejov.

Do první šance utkání se dostal domácí Zoubek jeho pokus, ovšem zamířil nad branku. Domácí přehrávali svého soupeře, ten však pozorně bránil a vyrážel k rychlým protiútokům. Do jednoho z nich se dostal Tomšů, ale tísněný dobíhajícím obráncem nedokázal překvapit Coufalíka. Po půl hodině hry, se po rohovém kopu dostal do šance Rejda, ale jeho hlavička zamířila nad branku. Prakticky v zápětí se do další šance dostal po rohovém kopu Gregor, ale jeho hlavička opět nenašla cestu do branky. Bratřejov se začal prosazovat až v poslední čtvrthodince první půle. Do jedné šance se dostal Gerža, ale s jeho střelou ze střední vzdálenosti si poradil Coufalík. Luhačovská rezerva se tak dočkala až pět minut před koncem první půle. Po rohovém kopu si našel míč Rejda a nikým nehlídán poslal míč do sítě 1:0. Do druhé půle vstoupili lépe domácí a brzo svůj náskok navýšili na rozdíl dvou branek. V 55. Minutě si na centr Jelínka naskočil Zámorský, který byl v tu chvíli minutu na hřišti a uklidil míč do brány 2:0. Bratřejov mohl utkání zdramatizovat v 75. minutě, do samostatného úniku se dostal Tomšů, ale jeho pokus vytěsnil mimo tři tyče Coufalík. Pět minut před koncem se uvolnil Jelínek a hezkou ranou k tyči stanovil účet utkání na 3:0 pro domácí.

Branky: Rejda, Zámorský, Jelínek