Home » ZPRÁVY » LÁZNĚ LUHAČOVICE » Jak chutná Japonsko v hotelu Alexandria v Luhačovicích

Jak chutná Japonsko v hotelu Alexandria v Luhačovicích

Únor v luxusním ALEXANDRIA **** Spa & Wellness hotelu v Lázních Luhačovice, a. s., patří tradičně japonské kuchyni. Pochoutky z Japonska budou dominovat i letos během únorových pátků a sobot. Mistři kuchaři připraví ve zdejší Francouzské restauraci přímo před očima návštěvníků japonské speciality z čerstvých surovin a nabídnou je hostům. Vychutnejte si gastronomický zážitek v podobě tradičních japonských pokrmů, mezi jinými nejznámější japonské jídlo sushi s použitím typických surovin jako jsou krevety, sépie, chobotničky, mořské řasy. Informovala o tom ředitelka hotelu Alexandria Miloslava Fialová.

„Přijďte si k nám pochutnat na těchto malých uměleckých dílech. V nabídce máme i degustační menu za cenu 330 Kč, s porcí rýžového vína saké jako pozornost. Degustační menu zahrnuje Kimchi palačinku, polévku Sundae-Gukbap, sushi Nigiri Ebi (s krevetou), Maki Sake (s lososem), Higagako salát s orientální zálivkou a jako dezert Kaki ve vanilkovém sirupu. Ochutnejte pestrobarevné pokrmy Japonska, které je nejen zemí vycházejícího slunce, ale i zemí originální gastronomie. Přímo před očima vám připravíme tradiční a oblíbené „SUSHI“. Termíny jsou 5. – 6. 2., 12. – 13. 2., 19. – 20. 2., 26. – 27. 2. 2016. Pověst nejchladnějšího měsíce v roce vylepší i Svatý Valentýn, který zahřeje nejedno srdce. U nás v Alexandrii si můžete vychutnat od pátku 12. do neděle 14. února 2016 „Menu pro zamilované“. V březnu si zase každý pátek až neděli zpestříte svůj jídelníček o zdravé, vynikající a čerstvé „Speciality z mořských ryb,“ pozvala M. Fialová.

Příjemný zážitek ve Francouzské restauraci můžete umocnit návštěvou hotelového wellness centra ve stylu starořímských lázní. Zážitkový bazén, whirlpool, Kneippův chodník, vyhřívaná lehátka a saunový svět jsou to pravé pro načerpání energie. Navíc při konzumaci nad 300 Kč na osobu získáváte slevu 30 % na vstup do wellness centra.

Francouzská restaurace je chloubou hotelu Alexandria. Výjimečné prostředí uspokojí i náročné milovníky dobrého jídla podávaného v noblesním prostředí. Zároveň nabízí i služby, které se dnes již velmi nevidí. První hosté si mohli nevšední atmosféru vychutnat již na konci 30. let minulého století. Původní interiér na vás dýchne nevšední elegancí jako v černobílých předválečných filmech. Křišťálové lustry, zrcadla, velkoplošné originální obrazy či interiérové doplňky potažené pravým zlatem navodí slavnostní atmosféru už při vstupu. Sklenice, příbory či látkové ubrousky na precizně prostřených stolech dávají tušit, že zde na vás čeká nevšední gastronomický zážitek. Nespěchejte. Vybírejte z lákavé nabídky jídel a vín, zaposlouchejte se do decentní hudby a nechte si například poradit od dokonale oblečeného číšníka nebo šéfkuchařky, která vám ráda doporučí jednotlivé kulinářské speciality přímo u stolu. Kromě stálé nabídky se ve Francouzské restauraci pravidelně každý měsíc připravují i oblíbené gurmánské dny.

Francouzská restaurace právem patří k tomu nejlepšímu, co na Zlínsku najdete a skutečný labužník by sem čas od času měl zavítat. Jedna věc si však zaslouží zdůraznit. Je to vystupování číšníků, kteří dávají vyniknout špičkové gastronomii a dělají z Francouzské restaurace výjimečný podnik. Zde skutečně čas strávený u stolu není ztraceným časem. Nechte se tedy unést kumulovaným požitkem z atmosféry luxusního nadčasového prostředí i výjimečných jídel.

Lázně Luhačovice, a. s., i hotel Alexandria bývají často oceňovány. Úspěch se dostavil i letos, když v soutěži Velká cena cestovního ruchu 2015/2016, v kategorii nejlepší lázeňský a wellness balíček, získaly druhé místo, tentokrát se svým produktem „Ve víru tance“. Tento pobyt se řadí k výjimečným produktům na českém trhu vzhledem k obsahu poskytovaných služeb. Byl sestaven tak, aby oslovil všechny, kteří se během wellness pobytu v hotelu Alexandria chtějí zdokonalit ve společenském nebo latinském tanci. Poptávka po daném pobytu je podpořena spoluprací s profesionálními tanečníky Janem Onderem a Lucií Hunčárovou, kteří výuku povedou.

Lázně Luhačovice jsou to pravé místo na výlety, zdravotní dovolené, léčebné pobyty a odpočinek i pro slovenské klienty. Slovenské hranice jsou vzdálené pouze 27 km, Trenčín 54 km a Bratislava 165 km. Pro slovenské návštěvníky jsou tak Luhačovice stejně dostupné jako slovenské lázně. A to nejen vzdálenostně, ale i finančně, či kulturně. V roce 2015 navštívilo tyto lázně zhruba 2 000 slovenských klientů.

LL-sushi (1)

Foto: Lázně Luhačovice
tz.

 

, ,
F