Home » ZPRÁVY » LÁZNĚ LUHAČOVICE » Rezervujte si podzimní, zimní, silvestrovský pobyt v Lázních Luhačovice

Rezervujte si podzimní, zimní, silvestrovský pobyt v Lázních Luhačovice

Přestože je teprve říjen, je čas popřemýšlet nad tím, kde strávíte závěr tohoto roku. Silvestr nemusí být jen o hluku a hromadě lidí na náměstí, ale dá se strávit i příjemně, v atraktivním prostředí lázní. Lázně Luhačovice, a. s., každoročně připravují na tuto událost bohatý program, proto jsou tyto pobyty oblíbené a je o ně značný zájem. I když do Silvestra zůstávají ještě tři měsíce, k prodeji zbývají již poslední místa. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

„O silvestrovské pobyty v Luhačovicích je vždy enormní zájem a stálí klienti si je rezervují někdy i rok předem. Pokud si chcete i vy vychutnat nezaměnitelnou atmosféru závěru roku v čarokrásném prostředí Luhačovic, využijte jednu z posledních možností koupit si lístky. Celkem vyprodaný je již hotel Alexandria – naše vlajková loď wellness pobytů, ale plno hlásí i Jurkovičův dům, Alpská růže, Vila pod Lipami, Myslivna, Riviera. Volná místa máme ještě v hotelu Palace, Domě Bedřicha Smetany, Jestřábí. Ubytovat se můžete i v letošní novince – zrekonstruovaném lázeňském hotelu Morava. Poprvé tak mohou naši klienti strávit Silvestrovský pobyt i v tomto zařízení. Silvestrovská lázeňská kúra od 27. 12. 2015 do 2. 1. 2016 (šest nocí) zde klienta vyjde v dvoulůžkovém pokoji od 7 754 Kč (285 eur) do 8 543 Kč (314 eur),“ konstatoval J. Dědek.

Dodal, že v ceně je i silvestrovský galavečer v společenském domě (welcome drink, večeře formou bohatého rautu s neomezenou konzumací vybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj). Silvestrovský balíček dále zahrnuje 6x ubytování, 6x snídaně formou bufetu, 1x slavnostní uvítací večeři, 3x večeři, 1x sváteční novoroční večeři, lázeňský program, 1x konzultaci s lékařem, 1x přírodní uhličitou koupel, 1x bublinkovou koupel s přísadou podle vlastního výběru, 1x klasickou masáž (částečnou), 3x inhalaci (individuální), denně pitnou kúru léčivých minerálních vod.

Kromě silvestrovských pobytů jsou v nabídce akciové společnosti Lázně Luhačovice i adventní pobyty v Jurkovičově domě a Alexandrii. Hotel Alexandria nabízí jako jediný i vánoční pobyt ,,Vánoce v Alexandrii“. Do zimy je však ještě daleko a proto lázně Luhačovice připravili akční balíčky na podzimní období. Patří mezi ně například Babí léto v Alexandrii, Wellness víkend pro novomanžele, Podzimní wellness v Alexandrii a Lázeňský pobyt pro zdraví. Například v balíčku Wellness víkend pro novomanžele, se ukrývá romanticky vyzdobený pokoj a večeře ve Francouzské restauraci. Cena se pohybuje v termínu od 27. 9. do 15. 11. 2015 od 5636 Kč (208 eur) v dvoulůžkovém pokoji a v termínu od 15. 11 do 15. 12. 2015 od 5256 Kč (194 eur) za dvě noci. Balíček služeb zahrnuje kromě ubytování i láhev sektu a ovoce na pokoji v den příjezdu, 2x snídaně a jednu večeři formou bufetu, romantickou večeři při svíčkách s klavírními melodiemi ve Francouzské restauraci, wellness pro dva a masáž éterickým olejem.

Pobyt Podzimní wellness v Alexandrii nabízí nerušený odpočinek. V rámci něj můžete volně využívat bazén, whirlpool, Kneippův chodník, saunový svět, laconium a finskou saunu, ochlazovací sprchy a ledovou studnu, relaxační vyhřívané lavice, odpočinkové zóny a venkovní relaxační terasu. Balíček služeb na 7 nocí zahrnuje v ceně od 10480 Kč (387 eur) ubytování s polopenzí, relaxační a hydromasážní koupel, wellness masáž a masáž éterickým olejem, vonný parafínový obklad zad, orientální rituál v parní lázni Rasul, volný vstup do wellness a fitness centra, půjčení županu, wi-fi na pokoji zdarma a denně pitnou kúru léčivých minerálních vod. Jako bonus je v nabídce sleva 30 % na wellness procedury a Spa rituály objednány na místě.

Pokud máte problémy se zády, nebo jiné onemocnění, které vám brání naplno si užívat života, je pro vás jako stvořený balíček Lázeňský pobyt pro zdraví. Lékař vám zde předepíše léčebné procedury na vaše zdravotní problémy a tento pobyt si můžete vychutnat v hotelech Palace a Morava. V nabídce jsou pobyty na 3 a 7 nocí. Balíček služeb na 7 nocí zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, denně pitné kúry léčivých minerálních vod, konzultaci s lékařem a předpis procedur, 6 malých a 6 velkých lázeňských procedur. Jako bonus získáte 5x inhalaci minerální vody pro regeneraci dýchacích cest. Pro hosty, kteří budou ubytováni v hotelu Palace bude navíc vstup do bazénu ve vyhrazeném čase. Cena ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Palace na 7 nocí je 8176 Kč (302 eur), v hotelu Morava 7000 Kč (259 Eur).

Každý měsíc jsou v hotelu Alexandria také připraveny sezónní speciality a tak si můžete dopřát během svého pobytu i gurmánský zážitek. V říjnu je připraveno „Dýňové pokušení“. Listopad toho nabízí na výběr více. Hospodyňky kdysi při prvním sněhu pekly posvícenskou husu a martinské rohlíky nebo podkovy, zvané martiny, roháče nebo zahýbáky, Lázně Luhačovice nabízejí „Husí pečeně a mladá vína“ v termínu od 6. 11. do 11. 11. 2015. Pro milovníky tradičních pokrmů ze zvěřiny jsou připraveny „Zvěřinové hody“, kde můžete ochutnat vyladěné speciality. Zvěřinové hody se budou konat v termínech 13.-15. 11, 20.-22. 11. a 27.-29. 11. 2015.

Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Kromě lázeňských pobytů je to ideální místo pro strávení wellness víkendů a relaxačních pobytů.

_DSC9863_1280x747

tz.
Foto: Lázně Luhačovice

,
F