Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice – Boršice 2:4 (1:1)

FK Luhačovice – Boršice 2:4 (1:1)

Domácí po zlepšených výkonech čekal souboj s Boršicemi. Až do 74. minuty nenasvědčovalo nic tomu, že by si hosté mohli odvézt z Luhačovic jediný bod. V první půli byli jednoznačně lepší domácí. V 28. Minutě si navedl míč na střed Polách, posunul jej na nabíhajícího Davida Červenku, který obstřelil Remeše 1:0. Luhačovice tlačily svého soupeře, ale další branku se nedařilo vstřelit a tak přišel trest. V 42. minutě zastavil unikajícího Filipského uvnitř pokutového území Pešek faulem a nabídnutý pokutový kop proměnil Ohnutek 1:1. Domácí se hned zkraje druhého poločasu dostali opět do vedení. Standartní situaci zahrával Polách a Remeš si nešťastně srazil míč o tyč za brankovou čáru. Vzápětí na to se do samostatného úniku dostal Bernátek, ale jeho pokus nemířil mezi tři tyče. Domácí zahodili do 74. minuty spoustu šancí a tak si vzal v závěrečné patnáctiminutovce slovo Dufek. Po dvou standartkách poslal Boršice do vedení. Vyrovnat mohl v závěru domácí Bernátek, ovšem zcela odkrytou branku minul. Vítězství hostů tak pojistil v poslední minutě Filipský 2:4.

Branky: Červenka, Polách – Ohnutek (p), Dufek 2x, Filipský

Autor: Martin Coufalík