Home » ZPRÁVY » LÁZNĚ LUHAČOVICE » First minute pobyty na rok 2016 v Lázních Luhačovice se slevou až 20 %

First minute pobyty na rok 2016 v Lázních Luhačovice se slevou až 20 %

LL-Jurkovičov dom s fontánou

Oblíbenost Lázní Luhačovice, a. s., neustále roste, o čemž svědčí rostoucí návštěvnost a často i vyprodány kapacity. Sehnat konkrétní pobyt uprostřed sezony je většinou nemožné. Proto by si měli zájemci rezervovat konkrétní termín ve vybraném zařízení již v předstihu, aby měli jistotu. Navíc nyní přicházejí lázně s atraktivní nabídkou až 20 procentních slev za včasné objednání pobytu na rok 2016. Nabídka first minute platí jen do 20. prosince 2015. Informoval o tom Ing. Jiří Dědek, MBA, výkonný ředitel Lázní Luhačovice.

„Přinášíme nejširší nabídku léčebných, relaxačních, wellness a víkendových pobytů pro rok 2016 v nejrozmanitější škále ubytovacích kapacit v Luhačovicích Právě teď si můžete objednat pobyty na příští rok se slevou first minute až 20 %. Pokud si objednáte pobyt v našich nejluxusnějších čtyřhvězdičkových zařízeních – wellness hotelu Alexandria nebo Jurkovičově domě, poskytneme vám i garanci nejnižší ceny. Jiné akční last minute nabídky v roce 2016 se budou vztahovat na úzký výběr pobytů a nebudou tak výhodné. Objednejte si proto svůj pobyt včas,“ konstatoval J. Dědek.

Dodal, že podmínky pro zlevněné first minute s garancí nejnižší ceny platí pouze při objednání pobytů v hotelech Alexandria a Jurkovičův dům do 20. 12. 2015 a zaplacení zálohy ve výši 30 % nejpozději do 31. 1. 2016. Zbývajících 70 % stačí doplatit nejpozději 30 dnů před nástupem na pobyt.

„Kromě zlevněných pobytů na rok 2016 mohou všichni zájemci využít i aktuální nabídky na příjemné strávení konce tohoto roku v Lázních Luhačovice. Pokud zde chcete strávit Silvestra, měli byste si pospíšit. K dispozici jsou již opravdu jen poslední volná místa. Celkem vyprodaný je již hotel Alexandria – vlajková loď wellnes pobytů, Jurkovičův dům, Alpská růže, Vila pod Lipami, Myslivna, Riviera. Poslední Volná místa máme ještě v hotelu Palace a Domě Bedřicha Smetany. Ubytovat se můžete i v letošní novince – zrekonstruovaném lázeňském hotelu Morava. Poprvé tak mohou naši klienti strávit Silvestrovský pobyt i v tomto zařízení. Silvestrovská lázeňská kúra od 27. 12. do 2. 1. 2016 (šest nocí) zde klienta vyjde v dvoulůžkovém pokoji od 285 do 314 eur,“ vyjmenoval J. Dědek.

Poukázal i na to, že v ceně je i silvestrovský galavečer v společenském domě (welcome drink, večeře formou bohatého rautu s neomezenou konzumací vybraných teplých, studených i sladkých lahůdek, bohatý zábavný silvestrovský program, ohňostroj). Silvestrovský balíček dále zahrnuje 6x ubytování, 6x snídaně formou bufetu, 1x slavnostní uvítací večeři, 3x večeři, 1x sváteční novoroční večeři, lázeňský program, 1x konzultaci s lékařem, 1x přírodní uhličitá koupel, 1x bublinková koupel s přísadou podle vlastního výběru, 1x klasickou masáž (částečnou), 3x inhalaci (individuální), denně pitnou kúru léčivých minerálních vod. O silvestrovské pobyty v Luhačovicích je vždy enormní zájem a stálí klienti si je rezervují někdy i rok předem. Pokud si chcete i vy vychutnat nezaměnitelnou atmosféru závěru roku v čarokrásném prostředí Luhačovic, využijte jednu z posledních možností koupit si lístky. Silvestrovským galavečerem bude provázet známý český televizní a rozhlasový moderátor Aleš Cibulka.

Kromě silvestrovských pobytů jsou ke konci roku v nabídce akciové společnosti Lázně Luhačovice i adventní pobyty v Jurkovičově domě a Alexandrii. Hotel Alexandria nabízí jako jediný i vánoční pobyt „Vánoce v Alexandrii“. Lázně Luhačovice nabízejí v tomto roce i další akciové balíčky. Patří k nim Wellness víkend pro novomanžele, Podzimní wellness v Alexandrii a Lázeňský pobyt pro zdraví.

Pokud máte problémy s páteří, nebo jiné onemocnění, které vám brání naplno si užívat života, je pro vás jako stvořený balíček Lázeňský pobyt pro zdraví. Lékař vám zde předepíše léčebné procedury na vaše zdravotní problémy a tento pobyt si můžete vychutnat v hotelech Palace a Morava. V nabídce jsou pobyty na 3 a 7 nocí. Balíček služeb na 7 nocí zahrnuje 7x ubytování s plnou penzí, denně pitné kúry léčivých minerálních vod, konzultaci s lékařem a předpis procedur, 6 malých a 6 velkých lázeňských procedur. Jako bonus získáte 5 inhalaci minerální vody pro regeneraci dýchacích cest. Pro hosty, kteří budou ubytováni v hotelu Palace, je navíc vstup do bazénu ve vyhrazeném čase. Cena ve dvoulůžkovém pokoji v hotelu Palace na 7 nocí je 302 eur, v hotelu Morava 259 Eur.

Každý měsíc jsou v hotelu Alexandria také připraveny sezónní speciality a tak si můžete dopřát během svého pobytu i gurmánský zážitek. Hospodyňky kdysi při prvním sněhu pekly posvícenskou husu a martinské rohlíky nebo podkovy, zvané martiny, roháče nebo zahýbáky, Lázně Luhačovice nabízejí „Husí pečeně a mladá vína“ v termínu od 6. 11. do 11. 11. 2015. Pro milovníky tradičních pokrmů ze zvěřiny jsou připraveny „Zvěřinové hody“, kde můžete ochutnat vyladěné speciality. Zvěřinové hody se budou konat v termínech 13. – 15. 11, 20. – 22. 11. a 27. – 29. 11. 2015.

Lázně Luhačovice, a. s., jsou největší společností poskytující lázeňské a rekreační služby v Luhačovicích. Léčí se zde onemocnění dýchacích cest, pohybového aparátu, trávicího ústrojí, látkové výměny (cukrovka), oběhového ústrojí a onkologická onemocnění. Kromě lázeňských pobytů je to ideální místo pro strávení wellness víkendů a relaxačních pobytů. Lázně Luhačovice jsou to pravé místo na zdravotní dovolenou a odpočinek Navíc lákají zachovanými díly nejvýznamnějšího slovenského architekta Dušana Samuela Jurkoviče a účinky tamních minerálních pramenů na čele se světoznámou Vincentkou. Tu si můžete z Luhačovic odnést i jako suvenýr v lahvích. Vincentka se prodává i v nosních sprejových aplikátorech a jako koncentrát na výplach dutin, je přidávána do zubních past, pastilek, sirupů, hydratačních krémů a sprejů Vincentka.

tz.

 

, ,
F