Úvodní strana » ZPRÁVY » KORUNKA LUHAČOVICE » Benefiční hokejové utkání vyneslo 230 tisíc korun

Benefiční hokejové utkání vyneslo 230 tisíc korun

Hotel Vega Zima

Káva banner (720x80)

 

korunka_luhacovice

Občanské sdružení KORUNKA LUHAČOVICE má za sebou další úspěšnou benefiční akci. V sobotu 18. října se konalo na zimním stadionu v Uherském Brodě charitativní hokejové utkání – HOKEJOVÁ SHOW PRO KORUNKU LUHAČOVICE.

V zápase mezi HC Olympem Praha v čele s hercem a moderátorem Martinem Dejdarem a HC KORUNKOU LUHAČOVICE však nešlo o konečné skóre. Cílem bylo pomoci nemocným a handicapovaným dětem a jejich rodinám. Nakonec se podařilo vybrat 230 tisíc korun, které byly na stadionu rozděleny konkrétním pěti rodinám.

„Děkujeme všem, kteří tuto akci podpořili. Velké poděkování patří především lidem, kteří na stadion přišli fandit. Atmosféra byla skvělá a podařilo se nám opět pomoci mnoha rodinám, které to potřebují,“ řekla ředitelka KORUNKY LUHAČOVICE Veronika Záhorská.

Před stadionem bylo navíc připraveno zábavné odpoledne pro děti i jejich rodiče. Zdarma byla přístupné nejrůznější nafukovací atrakce, třeba loď nebo chobotnice. O hudební doprovod se postarala kapela KORUNKA BAND v čele s Josefem A. Náhlovským. Nechybělo ani bohaté občerstvení. Lidé si mohli zakoupit čerstvě upečenou, pravou italskou, pizzu od italského kuchaře. Výtěžek z prodeje pizzy navíc putoval právě do KORUNKY LUHAČOVICE.

V 16 hodin pak odstartoval hlavní program na stadionu. Slavnostního vzhazování se ujala herečka Naďa Konvalinková s ředitelkou KORUNKY LUHAČOVICE Veronikou Záhorskou. Na ledě se pak vystřídala řada hráčů. Za HC Olymp nastoupil, kromě Martina Dejdara, například Miloš Knor, Pavel Richter, Jiří Hrdina, Pavel Richter mladší, Jiří Zelenka nebo Alan Babický. Na stadionu nechyběl ani Pavel Nový. Moderátory utkání byli Tomáš Mecháček a Filip Bartek. Program zpestřily svým vystoupením také krasobruslařky a kaskadéři.

HC Olymp vznikl díky televiznímu seriálu Poslední sezona, jenž vznikl v koprodukci České televize, společnosti Luxor Film a J.B.J.Film. Jedná se o tým, který má v seriálu jednu z hlavních rolí. V jeho řadách totiž hraje hlavní postava filmu, hokejista Jan Krol, kterého ztvárnil Martin Dejdar. A nejen on.

tz.
Foto: Rostislav Pijáček

DSC_6842

 

 

Komentáře

komentářů

, , ,
F