Home » ZPRÁVY » SPORT » FK Luhačovice B – TJ Sokol Rokytnice 0:2

FK Luhačovice B – TJ Sokol Rokytnice 0:2

Opět v kombinované sestavě nastoupila rezerva Luhačovic do zápasu s Rokytnicí, které měly Luhačovice co oplácet z podzimu. Hosté jsou tým z vrchní poloviny tabulky a od začátku bylo vidno, že se umělky nezalekly.

Rokytnice začala odpovědně bránit a nikam se nehrnula. Zato Luhačovice se snažily o kombinační fotbal, ale příliš útoků k šancím nevedlo. K jediné výrazné šanci se dostal domácí kapitán Slezák, když po chybě obrany stál před golmanem, ale střela mířila do jeho náručí.

Po poločase se hosté ještě více soustředili na brejkové situace a po jedné vybojovali rohový kop, z kterého po následné skrumáži v pokutovém území vytěžili vedoucí gól cca v 60. minutě. Času bylo na obrat dost, Luhačovice ještě posílily ofenzivu, ale gól se dál nepodařilo. Nejblíže byl Dan Slezák, který se v 80. minutě otočil ve vápně, ale nastřelil pouze tyč. V nastavení ještě hosté využili vabank hru domácích a zvýšili náskok na 2:0. Boj o postup zdá se, bude o každém bodu.

Branky:

Sestava: Coufalík, Man, Bartoš, Červenka Z., Knot, Svoboda, Zámorský, Bartek, Ďurďa, Slezák, Smištík

Střídal: Zezulka, Fojtů

Autor: Filip Bartoš